Přejít na Městskou knihovnu Děčín
Školní rok 2024/2025

Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky pro školní rok 2024/2025:

- přihlašovat se na kurzy lze elektronicky přes webové stránky

- kurzy je možné platit v hotovosti či platební kartou na studovně Městské knihovny, příp. na účet (podklady pro platbu získáte po přihlášení a vyplnění mailové adresy)

- náslech dlouhodobého/celoročního kurzu zdarma

- po zahájení kurzu nelze vrátit kurzovné (kurzovné se vrací pokud dojde ke změně výuky či ke změně zahájení výuky o více než 30 min; v případě dlouhodobé nemoci, kdy se doloží potvrzení). Změna lektora vyhrazena.

- učebnice nejsou zahrnuty v ceně kurzu, posluchači si je obstarávají po konzultaci s lektorem sami

- po absolvování kurzu na vyžádání vystavíme osvědčení

- sleva pro studující (po předložejí potvrzení o studiu), držitele průkazu ISIC nebo ZTP: na jazykové odpolední kurzy (sleva je vždy u kurzu uvedena)

- na kurzy, kde je počet míst omezen, vybíráme nevratné zálohy. Tato skutečnost je vždy u kurzu uvedena.

- v době svátků a školních prázdnin výuka neprobíhá a nenahrazuje se

Hudební výuka - pravidla a podmínky:

1. V době svátků a školních prázdnin výuka neprobíhá a nenahrazuje se.
  2. Přihláška je závazná na celý školní rok.
  3. Kurzovné se vrací pouze při nemoci delší než 1 měsíc. Nutno doložit lékařskou zprávou.
  4. Kratší neúčast nemá vliv na vrácení kurzovného.
  5. Výuka se nenahrazuje při nemoci lektora 1 x 30 min. za pololetí, pokud je nemoc delší, hodiny se nahrazují nebo se vrací kurzovné za příslušné období.
  6. Odhlášení z kurzu se provádí písemně (či emailem).
  7. Poslední červnový týden se místo výuky konají závěrečné koncerty, kterými se školní rok uzavře a žáci obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Kontakt na pracovníky vzělávání: Michala Sedláčková, telefon: 735 530 152, e-mail: vzdelavani@dcknihovna.cz

Pokyny k platbě

č. ú. 14828431/0100

Variabilní symboly pro kurzy

Kurzy

VS

Jazykové kurzy

Počítačové kurzy

Účetnictví

Výtvarné kurzy

Hudební výuka

Ostatní kurzy

Do pozn. prosím uveďte příjmení posluchače kurzu, děkujeme!

(pro přesnější identifikaci platby)