Přejít na Městskou knihovnu Děčín
Školní rok 2023/2024

Čchi-kung

KódCchi
LektorKateřina Marešová
Zahájení2.11.2023
Závěr4.1.2024
Kurzovné0 Kč / dobrovolné
TermínČtvrtek 11.00 - 12.30
Poznámka

Lektorka prochází akreditovaným kurzem pro lektory u Míši Sklářové pod školou Živý Čchi-kung. U studia je jedním z kritérií povinná praxe ve svém okolí.

Otevírá proto u nás v knihovně podzimní kurz Čchi-kungu.

Začíná se ve čtvrtek 2.11.2023 od 11 h /lekce 90 min /10 lekcí

Cena kurzu: Zpětná vazba pro lektorku, která poslouží k výstupu u závěrečních zkoušek. Možný dobrovolný příspěvek.

Počet míst omezen - 8-10 míst

 

Čchi - kung

Osm kusů brokátů je sestava, která podporuje zdraví jednotlivých orgánů, posiluje imunitu, harmonizuje hormonální systém, harmonizuje mysl a aktivuje naši duševní sílu a schopnost prožívat spokojenost.

 

Můžete se naučit:

- sestava 8 kusů brokátů, která je účinným pomocníkem pro udržení fyzického i duševního zdraví, posílení vnitřních orgánů, udržuje pravidelný tok energie v těle

- více poznat svůj dech a jak vám může pomoci v každodenním životě

- zastavení, tedy čas jen pro sebe

- relaxační techniky pro uvolnění těla i mysli spojené s aromaterapií

 

O lektorce...

Káťa Marešová je ženou, milující maminkou a manželkou.

Je také začínající lektorkou Čchi-kungu, prochází školou s akreditací Živý Čchi-kung u Míši Sklářové. O cvičením Čchi-kung se poprvé dozvěděla asi před pěti lety od své kamarádky, která jí několik měsíců povídala, jak jí v tomhle cvičení vidí a že to musí zkusit.

Zvědavost udělala své, prošla kurzem pro začátečníky a oslovil jí natolik, že pokračovala a Čchi-kung se stal jejím společníkem v životě.

V prosinci dokončuje výcvik facilitátorky u manželů Weberových, pod jejichž vedením se účastnila přechodového rituálu z dětí do dospívání a dospělosti. Sama takový rituál připravuje. V roce 2022 z jara založila skupinu Dětské kruhy v přírodě, kde formou her, emočních karet, prožitku se děti učí jak si poradit v nepříjemných okamžicích a jak uvolnit emoce z těla.

Svůj volný čas ráda tráví se svou rodinou, přáteli, ale také sama se sebou.  Zajímá se o seberozvoj, bylinky, aromaterapii, má ráda přírodu, díky které nalezla cestu zpět k sobě. Mezi její favority v pohybu patří jóga, Čchi-kung, indiánský běh, turistika.

 

Lektorka se těší na společně strávený čas s vámi.

 

zpět na seznam kurzů